פרסום ושיווק במובייל ובאפליקציות מובילות
אג'נט דיגיטל, שיווק 360 מעלות באינטרנט – נסו אותנו.
Open
X

פרסום ושיווק במובייל.

מספר הסמארטפונים ומחשבי הטאבלט והשימוש בהם גדל באופן מרשים ומהווה הזדמנות נדירה למפרסמים. היקף הפרסום במובייל הגיע ל-31.45 מיליארד דולר ב 2014- זינוק מרשים של 75% לעומת 2013 (לפי eMarketer), המרוויחות העיקריות משוק המובייל הן פייסבוק וגוגל שיחד הכניסו ב-2014 קרוב ל-7 מיליארד דולר מפרסום במובייל. אך לא רק אחוזי הצמיחה ראויים לציון אלא התוצאות העסקיות שניתן להפיק באמצעות ערוצי השיווק במובייל. בעלי הסמארטפונים משתמשים בהם בכל מקום, בבית, במשרד ברכב ובקניות, והסבירות שיבצעו רכישה באמצעות המכשיר הנייד שלהם גבוהה יותר כיום מאשר אי פעם.

למעשה, רוב חברות הטכנולוגיה בעולם כיום מפתחות את היישומים שלהן עם האסטרטגיה המנחה: Mobile First. כלומר קודם מפתחים מוצר או אפליקציה למובייל ורק אחר כך למשתמשי דסקטופ או מחשבים ניידים.

פרסום במובייל הוא בראש ובראשונה פרסום באפליקציות פופולאריות וברשת הפרסום של גוגל (GDN), כאשר האפליקציה המובילה והיעילה מכולם היא זו של פייסבוק, בה פרסום בפיד של האפליקציה נחשב למדיום היעיל ביותר במובייל. לצד האפליקציה של פייסבוק ניתן לפרסם במגוון אפליקציות חינמיות אחרות דוגמת משחקים או שירותים, במנוע החיפוש בגרסת מובייל של גוגל או באתרי אינטרנט ריספונסיבים הכולל פרסום עצמי או באמצעות ה-GDN.

גם תחום בניית האתרים עבר מהפיכה בשנים האחרונות בכדי לתת מענה הולם לשימוש הגובר בטלפונים חכמים ובמובייל. המגמה הנוכחית היא בניית אתרים ריספונסיבים אשר יודעים להתאים את עיצוב האתר באופן דינמי בהתאם לגודל המסך של המשתמש, החל ממסכים קטנים במובייל ועד מסכי ענק של טלוויזיות חכמות. אנו מתמחים ביצירת אתרים ריספונסיבים עבור פלטפורמות וורדפרס או מג’נטו בנוסף לשירותי השיווק והפרסום.

אג’נט משווקת ומפרסמת בהצלחה מותגים מובילים במדיה סלולרית. שירותי השיווק והפרסום של אג’נט במובייל כוללים:

ייעוץ שיווקי וטכנולוגי, אסטרטגיה למובייל, אופטימיזציה לדפי דפי נחיתה, הטמעה של כלי מדידה וניתוח גלישה באתרי אינטרנט ובאפליקציות.
אג’נט מספקת שירותי פרסום במובייל, בגוגל, באתרי אינטרנט ובאפליקציות סלולריות.
פרסום בסלולר
אג’נט מתמחה בהקמת אתרי סחר ואתרי תוכן ותדמית המותאמים לפלטפורמות ניידות, סמארטפונים וטאבלטים.

אתרים מותאמים למובייל

לחץ כאן לסיפורי הצלחה בתחום Mobile Marketing