בניית אתר רספונסיבי (Responsive) מותאם לכל סוג מסך
אג'נט דיגיטל, שיווק 360 מעלות באינטרנט – נסו אותנו.
Open
X

הקמת אתרים מותאמים למובייל. בניית אתר רספונסיבי מותאם למכשירים ניידים

אג’נט מפתחת אתרים וחנויות אלקטרוניות בטכנולוגיות קוד פתוח. האתרים שאנו מפתחים מותאמים לפלטפורמות ניידות ומכשירים סלולריים, למנועי חיפוש, הם מונגשים (בהתאם לחוק ההנגשה) מהירים, קלים לתפעול וחסכוניים בהקמה ובתחזוקה שוטפת.

כיום אין יותר צורך להקים מספר אתרים – כמספר הפלטפורמות הנבחרות (דסקטופ, מובייל, טאבלט) או לבצע התאמות על גודל מסך ורזולוציה לכל אחד באופן אישי – הקמת אתרים רספונסיביים (Responsive) הוא הפתרון המושלם והזול ביותר – תבנית עיצוב אחת לכל הפלטפורמות – כשההתאמה נעשית לפי סוג המכשיר וגודל המסך שטוען את האתר שלכם. בניית אתר רספונסיבי דורשת התמחות מיוחדת, ואנו מובילים את השוק המקומי מבחינה זו. נדרשת לא רק התאמה של האתר לגודל המסך אלא שורה שלמה של הנחיות והתאמות הנדרשות להצגה אופטימלית של האתר לגולשים וגם לגוגל, שכעת שמה דגש מיוחד על אתרים המותאמים למובייל.

פלטפורמות קוד פתוח מובילות כמו WordPress ומג’נטו (Magento) תומכות בבנייה ועיצוב של אתרים רספונסיביים המתאימים לכל גולש בכל מכשיר ממנו הוא בוחר להיכנס לאתר שלך.
מתעניין בבניית אתר סלולרי? צור איתנו קשר.


אג’נט מתמחה בפיתוח ושיווק אתרי מסחר אלקטרוני בארץ ובחו”ל
מג’נטו (Magento E-Commerce Platform) הנה פלטפורמה הסחר האלקטרוני המובילה בעולם במערכת קוד פתוח(Open source) וכתובה בשפת PHP. מג’נטו פותחה על ידי חברה ישראלית ונרכשה לאחרונה על ידי ענקית המסחר האלקטרוני eBay . הפלטפורמה מאפשרת הקמה של אתרי סחר בכל גודל, במגוון שפות ומטבעות ותומכת בכל התהליכים העסקיים לניהול מכירות מקצועי ומתקדם באינטרנט. מג’נטו גם מתאפיינת בגמישות, ביכולת עיצוב ממשק משתמש ברמה גבוהה ובקלות יחסית באמצעות טמפלטים ובממשק ניהול אינטואיטיבי, וידידותי נוח לתפעול ללא צורך בידע בתכנות.

מסיבות אלה ואחרות מג’נטו חוסכת לעסק שלך זמן ועלויות תפעול יקרות כמו גם חסכון משמעותי בעלויות תחזוקה ופיתוח אתר בהשוואה לפטפורמות אחרות.
Magento


אג’נט אינטרקאטיב מתמחה בבניית אתרים בוורדפרס (WordPress) , פיתוח תבניות וורדפרס לאתרים מכל הסוגים, עם דגש על אתרי תדמית, חנויות ומסחר אלקטרוני ואתרים מרובי שפות.
וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן ופלטפורמת ניהול האתרים הנפוצה ביותר בעולם, ובהפרש משמעותי. זו כבר מזמן אינה מערכת ניהול בלוגים כפי שהייתה בתחילת דרכה, אלא מערכת ניהול תכנים מלאה המאפשרת הרחבות כמעט ללא הגבלה, ולפי דרישת הלקוח.
WordPress

לחץ כאן לסיפורי הצלחה בתחום פיתוח, עיצוב והקמת אתרים
לחץ כאן לסיפורי הצלחה בתחום Mobile Marketing