שיווק באינטרנט, שיווק בגוגל, שירותי שיווק אינטרנטי
אג'נט דיגיטל, שיווק 360 מעלות באינטרנט – נסו אותנו.
Open
X

שיווק באינטרנט. שיווק בגוגל וברשתות חברתיות

אג’נט משפרת את התוצאות העסקיות באינטרנט לחברות מובילות בארץ ובעולם באמצעות שירותי שיווק אינטרנטי וסלולרי. הידע המקצועי שלנו והניסיון העשיר שצברנו מאז 1996 בפיתוח טכנולוגי לאינטרנט ובליווי של חברות ומותגים מובילים בתחומים מגוונים ותחרותיים, מאפשר לנו לספק לך הלקוח, כלים רבי עוצמה בעלי אפקטיביות מוכחת ולנהל מולך ועבורך תהליכים מורכבים תוך הסתמכות על מתודולוגיות השיווק שלנו. אנו מתמחים בשיווק בגוגל ובמנועי חיפוש בינלאומיים, בייעוץ שיווקי, ב Google Analytics, בפרסום באינטרנט וברשתות חברתיות.

שיווק באינטרנט – מבחן התוצאה

כל החשיבה שלנו, כל המעשים שלנו, הכל מיועד להביא עבורך תוצאות עסקיות. ולא סתם תוצאות- אלא תוצאות מעולות עם ROI (יחס החזר על השקעה) אופטימלי.

שירותי השיווק באינטרנט שאנו מספקים:

אג’נט מתמחה בקידום אתרים באינטרנט כבר משנת 1996 ולחברה ניסיון, מומחיות ומשאבים שנצברו במהלך השנים לא רק בקידום אתרים בגוגל אלא גם במנועי חיפוש אחרים ופלטפורמות פרסומיות נוספות שיכולות להגדיל את כמות הגולשים שלך, לשפר את הנראות באינטרנט ולשפר את יחסי ההמרה של האתר שלך..
קידום אתרים אורגני
שירותי שיווק באינטרנט – ייעוץ , ליווי , בניית אסטרטגיה שיווקית לאינטרנט
אג’נט אינטראקטיב מתמחה במתן ייעוץ וליווי אסטרטגי שיווקי באינטרנט לרבות: בנייה וכתיבת תכנית שיווק, אסטרטגיה שיווקית לאינטרנט עבור לקוחותינו, איפיון אתר אינטרנט, עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, וליווי שוטף. זאת בנוסך לשיורתי השיווק שלנו הכוללים ניתוח תנועה באתרים, קידום אורגני (אופטימיזציה) במנועי חיפוש, פרסום במנועי חיפוש, ניהול תכנית שותפים.
אסטרטגיה שיווקית
ייעוץ וליווי מיזמי אינטרנט, אתרים בינלאומיים, סחר אלקטרוני בחו”ל
אתר האינטרנט שלך הוא חלק בלתי נפרד מהעסק שלך, בין אם האתר הוא תדמיתי, מכירתי או משמש לכל מטרה אחרת. בעת תהליך ההקמה או השדרוג של האתר, תידרש לקחת החלטות שעשויות להשפיע על ביצועיו בעתיד ועל ההכנסות וההוצאות הפוטנציאליות שכרוכות בתפעול האתר.
ייעוץ וליווי הקמת אתר
כלי ניתוח אתרים מאפשרים לך להיחשף למידע חיוני להצלחת האתר שלך. הפקת מידע מדויק על האתר ויישומו ישפר משמעותית את יחסי ההמרה שלך, יספק מידע רב ערך על ביצועי הקמפיינים ויעזור לך לשפר נקודות חולשה באתר.
להפיק את המקסימום מאתר האינטרנט בעזרת ניתוח תנועת גולשים של מומחי W של אג’נט אינטראקטיב.
בנית אתר, השקעת זמן וכסף, יש לך תנועת גולשים באתר- מעולה!
Google Analytics
הגישה שלנו פשוטה – אנו מתמקדים בנושאים שמייצרים לעסק שלך יותר הכנסות. באמצעות מחקר של הפרמטרים הרלוונטיים באתר שלך ומחוצה לו אנו מספקים באופן שוטף תובנות והנחיות לשיפור הביצועים של האתר ועובדים איתך על יישום ההמלצות שלנו תוך תמיכה טכנית בביצוע השינויים על ידי חברת התוכנה או הצוות הטכני שמפעיל את האתר.
שיפור יחסי המרה
שיווק באינטרנט במודל של תכניות שותפים (Affiliate Programs) הינו אחד התחומים המתפתחים ביותר באינטרנט. אנחנו באג’נט אינטראקטיב מנהלים עבור לקוחותינו תכניות שותפים עצמאיות.
מה זה תוכנית שותפים (Affiliate Program)
תכנית שותפים היא תוכנית המאפשרת לכל אחד להצטרף כשותף שיווקי לעסק שלך. השותפים בתכנית (בעלי אתרים, מפרסמים, בלוגרים וכו’) מפנים גולשים לאתר שלך, כאשר גולש מבצע פעולה מוגדרת באתר שלך השותף שהפנה את אותו מקבל תשלום מוסכם מראש עבור ההפניה. חשוב לציין כי בתוכנית שותפים התשלום הוא על פעולה בלבד!
תוכנית שותפים
כשאומרים שיווק ברשתות חברתיות מתכוונים בעיקר לפייסבוק, אם כי ישנם ערוצי שיווק נוספים בהם ניתן להשתמש בהתאם לצרכי המפרסם. הערוצים האלה כוללים בלוגים, פורומים, אתרי חדשות מתפרצות ואתרים נוספים שמאפשרים ליצור ערך מוסף למותג וחשיפה בקנה מידה משמעותי.
שיווק ברשתות חברתיות

צור איתנו קשר כעת בכדי ללמוד עוד על שירותי השיווק האינטרנטי שמתאימים לעסק שלך.

לחץ כאן לסיפורי הצלחה בתחום שיווק באינטרנט