אינטגרציה מג'נטו פריוריטי Priority ומערכות ERP / CRM
אג'נט דיגיטל, שיווק 360 מעלות באינטרנט – נסו אותנו.
Open
X

אינטגרציה עם מערכות ERP/ CRM ועם מערכת פריוריטי Priority.

בשנים האחרונות צברנו ניסיון רב בפיתוח ממשקים של אתרי מסחר אלקטרוני מבוססי מג’נטו עם מערכות  חיצוניות כגון מערכות מחסנים, שילוח ולוגיסטיקה ומערכות פנים ארגוניות  ERP/ CRM כגון פריוריטי SAP, Salesforce, Priority   ועוד.

האינטגרציה בין המערכות כוללת:

  • סינכרון קטלוג מוצרים
  • משתמשים
  • הזמנות והפקת חשבוניות
  • מחירונים
  • ניהול מלאי

בין אם מדובר באתר B2Cאו אתר B2B, אתרי המג’נטו שאנו מפתחים מחוברים בצורה מלאה עם מערכות   ERP  או  CRM דוגמת פריוריטי ומאפשרים לעסק להמשיך ולפעול באמצעות המערכות הפנים ארגוניות ללא צורך לנהל את האתר בנפרד. אתרים רבים עדיין נוהגים לסמוך על הזנת תכנים ידנית כדי לעקוב אחר ניהול המלאי באתר האינטרנט ובתוכנת ה-ERP בנפרד. הזנה ידנית מהווה פתח לטעויות אנוש, מאטה את תהליכי העבודה ועולה כסף מיותר. באותה מידה, שימור לקוחות, מציאת הזדמנויות ל-upsell או cross-sell, יצירת קשר עם לקוחות או לקוחות פוטנציאליים היא משימה שאוטומציה מלאה שלה בין אתר האינטרנט לתוכנת ה-   ERP   עשויה להוזיל באופן ניכר את עלויות התפעול ולפתח הזדמנויות מכר חדשות.

הניסיון שלנו באינטגרציה יכול לחסוך לך זמן ולמנוע טעויות בזמן תכנון ויישום הפתרון הטוב ביותר עבורך. התייעצו איתנו. הממשקים שפיתחנו מאפשרים לנו לספק פתרונות מותאמים לכל לקוח ובזמן אספקה קצר.

לקריאה נוספת על פתרונות מג’נטו ומסחר אלקטרוני של אג’נט