עיצוב והפקת באנרים HTML5, עולם חדש של קריאייטיב
אג'נט דיגיטל, שיווק 360 מעלות באינטרנט – נסו אותנו.
Open
X

עיצוב והפקת באנרים HTML5.

Adobe Flash – התוכנה שהייתה תקן לבניית והצגת באנרים (ודברים נוספים) ב-20 השנים האחרונות, מפנה את מקומה באופן סופי לבאנרים מבוססי HTML5.

פלאש לא נתמך במובייל בכלל כבר שנים, וכעת גם התמיכה בדסקטופ הולכת ופוחתת. גוגל הודיעה כי הגרסאות הקרובות של כרום, הדפדפן הפופולארי בעולם, יתמכו בפלאש באופן חלקי בלבד. הדפדפן יציג סרטוני פלאש רק כאשר אלגוריתם מיוחד יקבע כי מדובר בתוכן קריטי עבור המשתמש – ובאנרים לא נחשבים לכאלה.

באנר אחד – לכל גודל מסך וסוג מכשיר

הסטודיו של אג’נט צבר בשנים האחרונות ניסיון רב בעיצוב ופיתוח של באנרים רספונסיביים מבוססי HTML5 המוצגים בכל המכשירים ובכל המסכים באופן זהה, בהתאם לגודל המסך. הבאנר שלך יוצג במלואו במובייל, טאבלטים, מחשבים ניידים או טלוויזיות חכמות – ובכל מכשיר אחר בו משתמש הגולש שנחשף לבאנר.

קריאייטיב חדשני

באנרים מבוססי HTML5 פותחים בפנינו עולם שלם של קריאייטיב שאינו זמין בפלאש. לא עוד באנרים קופצניים עם כמה פריימים שמנסים נואשות להעביר מסר לקהל לא מעוניין, אלא באנר שמהווה עולם תוכן אינטראקטיבי בפני עצמו, מבלי שהגולש צריך אפילו ללחוץ עליו. פורמטים חדשים של באנרים דוגמת Lightbox Ads, Click to Video ואחרות מאפשרים לנו ללכוד את תשומת ליבו של הגולש, לגרות אותו לפעולה וליצור חוויה אינטראקטיבית עשירה מול המותג שלך – לא משנה מאיזה מכשיר הוא גולש באותו רגע.

קמפיינים שמייצרים המרות

משקלם של באנרים מבוססי HTML5 קל יותר, הם נטענים מהר יותר מבאנרים מבוססי פלאש וניתן לעצב אותם באופן מושך יותר, שמגדיל משמעותית את החשיפה ואת האינטראקציה עם הבאנר שלך.