מג'נטו, בניית אתרי מסחר אלקטרוני מתקדמים, Magento או Magento 2
אג'נט דיגיטל, שיווק 360 מעלות באינטרנט – נסו אותנו.
Open
X

Magento מג’נטו. אג'נט מתמחה בפיתוח ושיווק אתרי מסחר אלקטרוני בארץ ובחו"ל

מג'נטופיתוח, בנייה ושיווק של אתרי מסחר אלקטרוני מבוססי מג’נטו

מג’נטו (Magento E-Commerce Platform) הינה פלטפורמת הסחר האלקטרוני המובילה בעולם במערכת קוד פתוח (Open source) וכתובה בשפת PHP. מג’נטו פותחה על ידי חברה ישראלית ונרכשה לאחרונה על ידי ענקית המסחר האלקטרוני eBay. הפלטפורמה מאפשרת הקמה של אתרי סחר בכל גודל, במגוון שפות ומטבעות ותומכת בכל התהליכים העסקיים לניהול מכירות מקצועי ומתקדם באינטרנט. מג’נטו גם מתאפיינת בגמישות, ביכולת עיצוב ממשק משתמש ברמה גבוהה ובקלות יחסית באמצעות טמפלטים ובממשק ניהול אינטואיטיבי וידידותי, נוח לתפעול ללא צורך בידע בתכנות.
מסיבות אלה ואחרות מג’נטו חוסכת לעסק שלך זמן ועלויות תפעול יקרות, כמו גם חסכון משמעותי בעלויות תחזוקה ופיתוח אתר בהשוואה לפלטפורמות אחרות.

Magento 2 – העתיד של העסק שלך

Magento 2 – הגרסה הנוכחית של מג’נטו, לוקחת את עולם המסחר האלקטרוני לשלב הבא שלו עם אינספור שדרוגים שמשפרים משמעותית הן חוויית הרכישה באתר שלך והן את יכולות הניהול של המערכת. בעזרת Magento 2 העסק שלך יכול לצמוח באופן משמעותי בלי להגדיל את עלויות הניהול והתפעול בהתאם תוך ניהול המכירות בקלות ובפשטות.

צוות הפיתוח שלנו מתמחה בבניית אתרי מג’נטו 2 במהירות, יעילות ובמלוא האחריות כלפיך וכלפי העסק שלך.

מג’נטו – הבית של העסק שלך ברשת
מג’נטו – מערכת ה-eCommerce המתקדמת בעולם והכתובה בקוד פתוח – מסייעת לכם הסוחרים ובעלי העסקים מכל הגדלים והסוגים – לבנות חנות חזקה ברשת בה ניתן למכור את המוצרים והשירותים באינטרנט, במהירות ובקלות. וזאת תוך ניצול מקסימאלי של יכולות קידום, שיווק, קשרי ספקים ולקוחות, סליקה וניהול מלאי, והתאמה לכל סוגי וגדלי המסכים.
מג’נטו הוא הרבה יותר מחנות באינטרנט – הוא מרכז עבורכם את תפקידי המשרד האחורי (Back Office) הקשורים למכירה ברשת. אג’נט (Agent Interactive) המתמחה בבניית זירות מסחר אינטרנטיות תבצע עבורכם את ההתאמות הייחודיות הנדרשות על מנת שהאתר ישרת קוראים מימין לשמאל (התאמה מלאה לעברית) וכן נסייע בייעוץ, בהתאמות הנוספות ובהדרכות לשימוש יעיל במוצר.
מערכת מג’נטו היא תוכנת מסחר אלקטרוני גמישה ותומכת מהרגע הראשון בהתפתחות והתרחבות העסק שלכם. התוכנה, מבוססת קוד פתוח אינה דורשת הסכם שירות ומאפשרת לכם להשקיע את הכסף בפיתוח ותוספים רק עבור מה שטוב ודרוש לעסק שלכם. בנוסף אם קיימת בעיה, או שאתם זקוקים לשעות פיתוח או התאמה או שדרוג כל שהוא, אתם לא מחויבים לחברת מג’נטו בהסכם שירות, הקוד הוא שלכם וכך גם הפיתוחים ואתם רשאים לעבוד עם כל אחד.
בקהילת המסחר העולמית Magento הוא חלק ממכונת מכירות ברשת, לה שותפים עסקים רבים בכל רחבי העולם שכבר משתמשים בחבילת Magento Community. מדובר על יותר מ-150,000 אלף בתי עסק המוכרים אלפי מוצרים בחנות אחת. הפתרון של מג’נטו, בשילוב חבילת ההתאמה (אדפטציה) של אג’נט לקהלי היעד בישראל (ממשק עברי מלא) – יסייעו לעסק שלכם לתפוס נוכחות באינטרנט ולמשיכת גולשים לבצע עסקאות מקוונות אצלכם באתר ולא במקום אחר.

פתרון אחד כולל
אתר מג’נטו בשילוב חבילת ההתאמה של אג’נט-אינטראקטיב מאפשר לסוחרים לקבל במוצר אחד את כל פתרונות השיווק והמכירה, ניהול המלאים וההזמנות, ניהול קשרי הספקים והלקוחות וכן, מג’נטו היא גם מערכת עריכה לאתר ה-eCommerce העומד במרכז שרשרת קידום המכירות וביצוע העסקאות בפועל (One stop shop).
אתם, בעלי העסק ומנהליו, תוכלו להתמקד בלשפר את המכירות ובגידול העסק שלכם דרך האינטרנט. תשאירו לנו את הטכנולוגיה ובנוסף אין צורך ברכישת חומרה מיוחדת או בהסכמים כובלים. גם אתר מג’נטו וגם התוספים נכתבים כולם בקוד פתוח – המאפשר לכם גמישות מקסימאלית בביצוע התאמות, בשדרוגים, וכן באפשרויות האחסנה והתחזוקה (אינכם כבולים לספק כל שהוא).
לא תצטרכו גם להשקיע זמן, הון וכוח בהתאמת עיצוב ויכולות האתר למכשירים השונים. אתר
e-Commerce מבית מג’נטו ובעזרת היכולות של אג’נט הוא אתר רספונסיבי (reponsive) המותאם אוטומטית לכל סוג מכשיר ולכל גודל מסך. ההתאמה תתבצע באופן אוטומטי במטרה לקדם את המכירה ללא תלות במכשיר.

ארגז כלים עשיר לקידום ומכירה
קהילת המפתחים של מג’נטו, שאנו באייג’נט נמנים עמה, עוזרת לכם למצוא את התוספים המתאימים ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם. התמיכה והליווי יסייעו לכם ליצור, לנהל ולפתח בצורה חכמה את העסק שלכם באינטרנט.
המרכיבים העיקריים של אתרי מסחר מבית מג’נטו הופכים את השירות, ניהול המלאי וקשרי הלקוחות כמו גם את תהלכי המכירה והמכירה החוזרת – לקלים ופשוטים ובעיקר כאלה שניתן לעקוב אחריהם ולשפר אותם בהתאם לדוחו”ת שהמערכת תיתן לכם.
בין התכונות הייחודיות של מג’נטו תמצאו בין היתר: התאמה אישית (בחירה ממגוון רחב של תבניות עיצוב וביצוע התאמות עד רמת ה-CSS). האתר מאפשר לכם לשלב מוצרים בחנות ללא הגבלה – אתם קובעים את מספר הקטגוריות ואת מספר המוצרים בכל אחת. קידום אתרים – יכולות קידום אורגניות מתקדמות Up To Date, וכן מאפשרת לכם לשמור על קשר עם הלקוחות וניתור הפעולות שלה באתר שלכם.
חנות ברשת מחזקת את המותג – העבודה על תוכנת הניהול של מג’נטו היא קלה ואינטואיטיבית החל משלב בחירת העיצוב והוספת הפלאג’-אינס (Plug-In) ועד סידור החנות, עריכת הקטלוג (Drag and drop) וסידור הטקסטים (באמצעות עורך מבוסס WORD) – אין צורך בידע בתכנות וב-HTML.
אג’נט, חברת השיווק ופרסום באינטרנט המובילה והוותיקה בישראל – תספק עבורכם פתרונות ותמיכה לצרכים הנוספים להקמת אתר המסחר – תחזוקה, ביצוע התאמות, עיצוב CSS, תכנות JavaScript, מיתוג, קידום, שיווק SEO, שיווק PPC – את כולם נבצע אין-האוס לפי הדרישות הספציפיות שלכן ושל העסק שלכם.

מוצר האפשרויות הבלתי מוגבלות
קטלוג המוצרים הוא ליבת הכוח של אתרי המסחר של מג’נטו. אפשרויות סידור ותצוגה רבות המספק קטלוג מוצרים גמיש לחלוטין כדי לתמוך בכל סוגי המוצרים והקטגוריות שתרצו למכור. הקטלוג המשוכלל כולל אפשרות לסידור והצגה וחיפוש של מוצרים לפי קבוצות, קטגוריות, מוצרים דומים וכן בחירה בין תכונות ספציפיות כגון: צבע, גודל, מידה וכו’. לכל מוצר ניתן לאפשר הצגה של מפרטים והגדרות וכן אפשרויות לצפייה בזום.
קטלוג המוצרים, כלי הגלישה השכבתי ומנוע החיפוש החזק המתאנקס לפי סידור הקטלוג – מקל על הלקוחות שלכם למצוא את המוצרים המדויקים שהם מחפשים ובזמן קצר. הם יכולים לסנן מוצרים מבוססים על האפשרויות הספציפיות למוצר שהטמעתם בעת הקמת הקטלוג.
פועל יוצא נוסף וחשוב של שיטת הקטלוג מסייעת בצורה משמעותית לפעילות ה-SEO והקידום האורגני של העסק שלכם ברשת. מכונת המכירה האינטרנטית של מג’נטו בשילוב חבילת האדפטציה (התאמה אישית) של צוות הקידום האורגני של אג’נט אינטראקטיב יאפשרו ליותר רוכשים פוטנציאליים וליותר קונים הנוהגים לבצע חיפוש ברשת והשוואת מחירים – למצוא את העסק והמוצר שלכם ברמת חשיפה מקסימאלית.
ניתן ליצור עוד אפשרויות רבות ככל שתחפצו או לקשר מוצרים מרובים כדי ליצור קבוצות רכישה וחבילות מורכבות . בסיום תהליך הרכישה מערכת מג’נטו מאפשרת לכם לפתוח עבור הלקוח צינור מכירה חדש, עתידי. המערכת, תוכל לזכור את הפרטים של הרוכש ותדע בעתיד לזהות אותו ברכישה הבאה – או להציע לו מוצרים חדשים אם תבחרו לקחת מהלקוח פרטים אישיים כמו מייל או טלפון סלולרי.

SEO Buit In
SEO וקידום אורגני – מכונת המכירה האינטרנטית של מג’נטו בשילוב חבית האדפטציה (התאמה אישית) של צוות הקידום האורגני של אג’נט אינטראקטיב יאפשרו ליותר רוכשים פוטנציאליים וקונים הנוהגים לבצע חיפוש ברשת והשוואת מחירים, למצוא את העסק והמוצר שלכם ברמת חשיפה מקסימאלית.
למה מג’נטו ולא אתר רגיל? במג’נטו הבינו מזמן את המשמעות של חיפוש בתהליך הרכישה באינטרנט עבור הגולש הסטנדרטי. האתר מכוון מנועי חיפוש והוא בעל אפשרויות התאמה רבות שישמרו על כלי הקידום שבו עדכניים ומותאמים לשינויים תקופתיים. אתם לא צריכים להשקיע הרבה זמן וכסף להגדלת החשיפה האורגנית, וכן ניתן לבצע עדכוני תוכנה תוך שליטה מלאה במועדה יתרה מכך, עבודה נכונה על קטלוג המוצרים ועמוד הבית – מאפשרים יצירת מפת אתר ומפת האתר עבור גוגל באופן אוטומטי.
SEO ב-eCommerce: לא רק קטלוג ידידותי ומותאם בקלות – גם אינדקס ושילוב (סנכרון) יכולות נבחרות ונדרשות מערכות CRM ו-ERP כמו, ניהול מלאים ותהליכי העברת מוצרים לקמעונאים או לסיטונאים, וכן ניהול תיק לקוח – כולל אפשרות לרישום לפי שם משתמש וסיסמא, הרשמה לדיוורים ומבצעים, ניהול ובקרה להנפקת קופונים ועוד.
עמוד הבית בידיים שלך – ניתן לשנות את סידור הקוביות בתוך אתר הבית עם דגש על החלפת באנרים לקידום מכירות בהתאם לצרכים ולמלאים.
אתר מג’נטו ומערכת הניהול שלו מאפשרים לכם גם לדעת בכל רגע נתון וכמובן רטרואקטיבית מה היו ביצועי המכירה והתהליך שהוביל אליהם. תוכנת הניהול והעריכה מאפשרת לכם להפיק בלחיצה אחת דוחות מכירה, וכן דוחות עבור המוצרים, הלקוחות והספקים.

ממשקים עם מערכות לוגיסטיות ומערכות פנים ארגוניות ERP/CRM

במג’נטו הבינו כי זירת מסחר באינטרנט חייבת אפשרויות חיבור וסינכרון למערכות נוספות ומאפשרת הקמת ממשקים משותפים והעברת נתונים למערכות CRM ו-ERP. כמו כן היא יכולה להשתלב עם מערכות הנהלת חשבונות כגון פריוריטי או מוצרי SAP. בנוסף היא מאפשרת חיבור למערכות סליקה באמצעות כרטיסי אשראי וכמו כן לקוחות שחוששים מהשארת פרטי אשראי יוכלו לבצע את הרכישה באמצעות Pay-Pal.
גם מערכות שילוח דוגמת UPS ו-FedEX יכולות להתממשק לאתר המסחר שלכם כך שהלקוח יכול כבר לדאוג כי המוצר יגיע בבטחה עד לפתח ביתו.

פתרון התוכנה המתקדם ביותר להקמה וניהול של חנויות מקוונות
מג’נטו (Magento) היא הפלטפורמה המובילה היום בשוק להקמת אתרי e-commerce וחנויות אלקטרוניות. היא מותאמת לאתרים קטנים כגדולים ובעלת עושר אדיר של תכונות בכל רמות תפעול האתר.

מספר אתרים על פלטפורמה אחת
מג’נטו מאפשר הקמה של מספר אתרי סחר המיועדים לשווקי יעד שונים, בשפות שונות, מחירים ומטבעת שונים, ספקי שילוח וסליקה שונים והכל תוך שימוש בקטלוג מוצרים מרכזי אחד ומערכת ניהול משתמשים מרכזית אחת. ניהול האתר יכול להתבצע על ידי מנהלי אתר שונים כאשר לכל מנהל הרשאה שונה ומסכי ניהול שונים.

עלויות תפעול נמוכות
ממשק מתקדם ברמת ניהול האתר, המאפשר שליטה בכל חלקי האתר ומייצר חסכון בעלויות התפעול והתחזוקה לעסק.

עלויות פיתוח עתידיות נמוכות
חלק ניכר מהפיצ’רים העתידיים פותחו על ידי קהילת הקוד הפתוח וחלקם מפותחים ע”ב קבוע ולכן העלות אינה על פיתוח אלא עבור הטמעה של פתרונות קיימים בחלק מהמקרים.

יתרונות קידום במנועי חיפוש SEO
התשתית של מג’נטו מותאמת למנועי חיפוש, כתוצאה מבניית קוד נקי למנועי חיפוש (המשפיע גם על מהירות טעינת דפים) ויכולת לייצר דפים אינטרנט שיסרקו בצורה טובה יותר על ידי מנועי החיפוש.

יתרונות שיווק באינטרנט ובמובייל
המערכת מאפשרת יצירת פידים feeds ושיווק באתרי השוואת מחירים ומערכות פרסום באינטנרט, כוללת פיצ’רים לשיווק ברשתות חברתיות וכן התאמה של ממשק האתר בקלות לפלטפורמות ניידות.

יציבות המערכת וכמות הבאגים
מאות אלפי אתרים בכל סדר גודל כבר נבנו על תשתית מג’נטו (Magento) ולכן היא יציבה וחזקה.

גמישות עיצובית
מאות ואלפי טמפלטים (Magento Themes) כבר קיימים לכל סוג חנות או מוצר.

מגוון רחב היקף של תכונות

מג’נטו (Magento) מציעה מגוון רחב היקף של תכונות בכל האספקטים של חנות מקוונת/אתר מכירות בינהן:

 • ניהול מתקדם של קטלוג המוצרים והמלאי
 • מוצרים נלווים
 • מבצעים משוכללים, קופונים
 • סקאלאבילית – תמיכה במספר רב של מוצרים, קטגוריות ומשתמשים
 • משתמשים והרשאות
 • מודולים מובנים למסחר בינלאומי כגון ריבוי שפות, מטבעות וחישובי מס מקומי
 • קהילת מפתחים – מספר עצום של מודולים לשיפור חווית לקוח ולתפעול האתר
 • תוספים – אפשרות להתקין תוספים מוכנים דרך ממשק הניהול
 • תבניות / טמפלטים – מגוון גדול של תבניות ועיצובים
 • מערכת ניהול תוכן CMS
 • SEO, SEM – כלים לקידום אתרים מובנים
 • שילוב רשתות חברתיות ומשוב מבקרים באתר
 • סטטיסטיקה מתקדמת מובנית בממשק הניהול
 • אפשרויות סליקה מובנות בצורה אוטומטית האפשרות לסלוק במגוון דרכים כגון:
  צק, תשלום במזומן, כרטיסי אשראי אופליין לסליקה ידנית, פייפל (paypal), גוגל צק אאוט, אמאזון, סימפל פיי וכיו”ב.
 • התממשקות לספקים לשילוח כגון UPS ו- FedEx

לרשימת התכונות המלאה ולשיחת ייעוץ כיצד מג’נטו יכול לשמש את העסק שלך צור טיתנו קשר

אג’נט מספקת שירות 360 מעלות לעסקים בתחום ה E-Commerce ולאתרי סחר אלקטרוני ב Magento. השירות כולל:

 • ליווי ויעוץ שיווקי לאתרים הפועלים בארץ או בחו”ל
 • ייעוץ שיווקי ותפעולי כללי ל E-Commerce
 • הקמת אתרי מג’נטו (Magento)
 • תבניות עיצוב למג’נטו בעברית, אנגלית ובשפות אחרות
 • שירותי פיתוח תוכנה, עיצוב ותחזוקה לאתרי מג’נטו
 • אינטגרציה למערכות ERP/CRM, (פריוריטי, SAP) ולמערכות בק אופיס
 • פתרונות סליקה בארץ ובחו”ל
 • התקנה – קונפיגורציה למערכות מדידה ומעקב אחר מכירות באתר
 • ליווי SEO / טכנולוגי בהקמת אתר מג’נטו / אתר סחר