שירותי עיצוב אתרים וקריאייטיב לאינטרנט
אג'נט דיגיטל, שיווק 360 מעלות באינטרנט – נסו אותנו.
Open
X

עיצוב אתרים וקריאייטיב. שירותי עיצוב וקריאייטיב לאינטרנט


לפני שמעלים קמפיין פרסומי, עמוד נחיתה או אתר אינטרנט יש לשאול בראש ובראשונה – איך יעזור לי עיצוב מנצח, ואיך אדע מראש שהוא אכן כזה?

התשובה – הסטודיו של אג’נט שמקשר בינכם לבין אנשי מקצוע מעולים בתחומם ובעלי ותק רב וניסיון עשיר בעיצוב לאפיקים השונים באינטרנט: החל מעיצוב באנרים לקמפיינים פרסומיים ועד עיצוב אתרי אינטרנט דינאמיים ואינטראקטיביים. מבחינת הסטודיו שלנו, עיצוב מנצח הוא עיצוב שתפור אישית לצרכי הלקוח, כזה שהוכח כי הוא יכול למלא את המטרות שלו וכזה שיניע את הלקוחות שלכם לבצע את פעולת ההמרה הרצויה.

Web-Designמגוון השירותים שמציעה מחלקת הקריאייטיב שלנו:

  • אפיון UX,UI בהתאם לפרויקט ומטרותיו.
  • תכנון ועיצוב אתרי אינטרנט “Tailor Made” ממוקדי מטרות
  • עיצוב תבניות WordPress, Magento
  • שירותי מיתוג
  • עיצוב באנרים, ניוזלטר, מודעות אינטרנט מכל הסוגים
  • עיצוב עמודי נחיתה
  • תכנון ויזואלי ועיצוב אפליקציות

אפיון UX,UI

אפיון ממשק משתמש וחווית משתמש בהתאם לסוג הפרויקט ומטרותיו תוך שימת דגש על עיצוב חוויית משתמש ייחודית, פונקציונלית וכזו שתשרת באופן הטוב ביותר את מטרות האתר המוגדרות.

תכנון ועיצוב אתרי אינטרנט

עיצוב ייחודי ומותאם בדיוק בשביל האתר שלך ובשביל המשתמשים בו תוך שמירה על ערכי המותג שלך ובלי תלות במערכת ניהול התוכן שלך. העיצוב התבצע תוך הקפדה יתרה על כל המאפיינים הייחודיים שמפרידים את האתר שלך מאלה של המתחרים.

עיצוב תבניות מג’נטו או וורדפרס

לאג’נט התמחות רבת שנים בפיתוח ועיצוב תבניות מג’נטו או וורדפרס תוך שימוש ב-HTML5 ושמירה מלאה על איכות הקוד לשיפור מהירות האתר והתאמה לגרסאות עתידיות של מערכות ניהול תוכן אלה. כל התבניות שלנו מותאמות למובייל ולכל גודל של מסך.

שירותי מיתוג

אנו מציעים שירותי מיתוג ללקוחות מכל הסוגים והגדלים  כולל עיצוב זהות המותג בשלל פלטפורמות.

עיצוב באנרים, ניוזלטרים ומודעות אינטרנט

מחלקת הקריאייטיב מספקת שירותי עיצוב לכל סוג תוכן באינטרנט, לרבות עיצוב באנרים בפלאש, באנרים HTML5 ובאנרים בפלאש. כמו כן אנו מעצבים ניוזלטרים מכל הסוגים תוך ניטור איכות ההנעה לפעולה בניוזלטר והטמעת קודי אנליטיקס למדידה.

עיצוב עמודי נחיתה

עמודי נחיתה הם היעד העיקרי של כל קמפיין פרסומי מוצלח באינטרנט. בניית עמוד נחיתה אפקטיבי, מניע לפעולה וקורץ מבחינה ויזואלית יכול להיות ההבדל בין קמפיין מוצלח לאחד שלא מצליח למלא את מטרותיו. לאג’נט צוות מקצועי עם ניסיון רב שנים בעיצוב עמודי נחיתה ללקוחות הגדולים ביותר בישראל.

תכנון ויזואלי ועיצוב אפליקציות

כל סוג של נוכחות ברשת או במובייל מצריכה תכנון ויזואלי מוקדם משלב הקונספט ועד המוצר המוגמר. אנו ערוכים לספק לכם את העיצוב לו אתם זקוקים הן לרשת והן לאפליקציות מובייל מכל הסוגים.