אג'נט דיגיטל, שיווק 360 מעלות באינטרנט – נסו אותנו.
Open
X

Kenes Group

Share on Google+Share on LinkedInShare on FacebookEmail this to someone


חברת Kenes היא גוף בינלאומי עם משרדים ונציגויות בכל רחבי העולם והיא החברה המובילה בארגון כנסים בינלאומיים בנושאי מדע ורפואה. כנס בחרה באג’נט לבנות את האתר התדמיתי שלה אשר ייצג את המותג בכל רחבי העולם, ללקוחות קיימים או חדשים. בעבר כל הנציגויות של כנס היו תחת אתר נפרד כל אחת. חלק מדרישות הפרויקט היו קונסולידציה של כל אתרי כנס תחת אתר מרכזי שיציג את כל האירועים והשירותים של הקבוצה כולה.

האתר נבנה תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות, קלות תפעול ועדכנות טכנולוגית תוך שמירה על נהלי אבטחה קשיחים במיוחד בלי פשרות בנוגע למהירות האתר, בכל מדינת יעד. בין השאר, הטמענו את הטכנולוגיות והגישות הבאות:

  • התאמה מלאה לכל סוגי מסך
  • התאמה מלאה של וודרפרס לצרכי הלקוח, שדרוג של מודולים קיימים ובניית חדשים תוך שמירה על הסטנדרטים של וורדפרס לצרכי עדכוני מערכת עתידיים
  • דגש על ביצועים ושימוש ב Microsoft Azure

עיצוב:

עיצוב האתר נעשה על ידי המעצבים שלנו תוך התיחסות ל BRAND BOOK ולדגש הרב שחברת כנס שמה על נראות ושימושיות. כל האלמנטים תוכננו מאפס שיהיה ייחודיים לאתר וייתנו מענה UX מלא לדרישות הפרויקט. בניהם בנינו כמה פלאג-אינים לטובת הפרויקט:


רכיב האירועים: http://kenes-group.com/events/

מבוסס Custom Post Type הניתן לפיטור ומוצג באופן אג’קסי ובקלות ניהול עצומה ללקוח.

רכיב ה Heritage : http://kenes-group.com/about/#history

גם כן מבוסס Custom Post Type הנותן למזין התכנים קלות ניהולית המונעת טעיוית הזנה ובאגים מצד עורכי התוכן.

ועוד.

מהלך פרויקט:
לאחר אישור העיצוב, הקמנו את תשתיות האתר כולל כל סוגי התוכן עם השדות שלהם על מנת לספק ללקוח אפשרות להזין את התכנים כמה שיותר מהר, והתקדמנו במקביל. כחודש וחצי של פיתוח ועוד שבועיים של QA היינו באוויר, עמדנו בדד-ליין קשיח של חגיגות 50 שנה לחברת כנס. האתר הושק בהצלחה ופורסם בהשקה חגיגית.

אג’נט רואה באתר ריספונסיבי הנראה היטב בפלטפורמות שונות וברזלוציות שונות, עניין קריטי להצלחתו של הפרויקט. האתר (כמו כל הפרויקטים שלנו) נכתב על פלטפורמת בוטסטרפ ונכתב בצורה וורדפרסית סטנדרטית על מנת להקל על המשך פיתוח וסקאלאביליות של האתר. עמו כן, מערכת הניהול והפלאג אינים תמיד ניתנים לשדרוד.

אבטחה:
על ידי שימוש ב NGINX והגדרות אבטחה מתקדמות, “נעלנו” את גישת האדמין לכתובות ולמחשבים ספציפיים וגידרנו את בסיס הנתונים.

אופטימיזציה ומהירות:
שילוב של הגדרות שרת מתקדמות ועבודת אופטימיזציה גורמים לאתר להגיב מהר מאוד בכל הפלטפורמות.


בקרו באתר

צור קשר


Please leave this field empty.