מה זה קמפיין בגוגל ? כמה הפרסום עולה? למה כדאי לתת למומחים לנהל את מסע הפרסום ?

  • קמפיין מבוסס מילים בגוגל (adwords) הוא הפרסום האפקטיבי ביותר לקידום עסק בכל סדר גודל באינטרנט. זוהי תוכנית פרסום שבאמצעותה מקבל האתר המפרסם, את התמורה הגבוהה ביותר והחזר השקעה הטוב ביותר הקיים כיום בעולם הפרסום האינטרנטי. גוגל אדוורדס מספקת כלים מתקדמים למעקב סטטיסטי אחר ביצועי הקמפיין בכל רגע נתון.
  • פרסום בגוגל אדוורדס מבוסס על מודל PPC (תשלום לפי הקלקה על המודעה). כלומר, אינכם משלמים עבור החשיפות במנוע החיפוש, אלא רק עבור הקלקות שבוצעו בפועל והובילו את הגולש לאתרכם. הגולש הממוקד לאתרכם. מי מקליק על המודעות? קהל יעד איכותי, ממוקד ומפולח המחפש את מה שאתם מוכרים (מוצר או שירות).
  • למה יש חשיבות לניהול קמפיין מקצועי ?ניהול קמפיין PPC בגוגל מציע יתרונות מגוונים למשתמשים מנוסים במערכת ומי שמכיר את עולם הפרסום האינטרנטי. Agent מתמחה בניהול קמפיינים עבור עסקים גדולים ובינוניים מכל התחומים ומציגה הוכחות להגדלת יחס המרה וניהול קמפיין אפקטיבי שמשפר את ROI (החזר ההשקעה באתר). מאחורינו שנים רבות של ניסיון שמאפשרת לנו להשיג עבורכם עלות טובה פר קליק למילות מפתח חזקות במכרזים, ביצוע עדכון שוטף של המודעה כדי למקסם את אחוז ההמרה ובדיקה עקבית של התוצאות הסטטיסטיות שמניב הקמפיין.