אחסון אתרים הוא שירות המספק אחסון של קבצים ודפי אינטרנט על גבי שרת, כך שהם זמינים לרשות הציבור מכל אמצעי המחובר לרשת האינטרנט. שירות זה ניתן על ידי ספקים שבאחזקתם שרתים הממוקמים בחוות שרתים.

חבילות אחסון שונות מוצעות על ידי ספקי אחסון אתרים, כשהמרכיבים העיקריים בהם הם רוחב פס, הגודל של שטח האחסון, מערכת ההפעלה מבוסס האתר אשר יושב על השרת, אבטחת מידע, ועוד.

חבילות אחסון אתרים משתנות בהתאם לרוח התקופה, כך שלעיתים מוצעים שירותים נוספים הקשורים לאתר באינטרנט כגון, שירות רישום דומיין, סליקת כרטיסי אשראי, תעודת SSL, ועוד. כיום, חבילת אחסון הנחשבת לפופלארית בתחום קידום אתרים היא חבילת אחסון אתרים SEO, בה לקוח לו יש מספר אתרים מקבל מספר של כתובות IP שונות ובעלות CLASS C שונה, ובכך כל אתר נחשב "מופרד פיזית" משאר האתרים, מה שמעניק ערך גבוה יותר לקישורים ההדדיים ביניהם.

ניהול הקצבים בפועל נעשה על פי רוב באמצעות תוכנת FTP וניהול מאגר הנתונים (דטה בייס) מתבצע באמצעות פאנל ניהול דוגמת Plesk או cPanel. החבילות הפופולאריות ביותר בשימוש היום הם חבילות אחסון לינוקס ואתרים מבוססי My SQL ו-PHP דוגמת וורדפרס, ג'ומלה, מג'נטו ורבות אחרות.